Przejdź do treści

Praca: Operator pompowni wody i obiektów hydrotechnicznych

Dlaczego MPWiK S.A. we Wrocławiu?

Codziennie nasz Zespół dba o to, aby mieszkańcom Wrocławia żyło się lepiej.

Ty też możesz mieć na to wpływ – dołącz do nas!

Chcesz zdobywać nowe kwalifikacje i uprawnienia?

Lubisz poznawać nowych ludzi?

Operator pompowni wody i obiektów hydrotechnicznych
Miejsce pracy: Wrocław, Mokry Dwór - tereny wodonośne

(praca w ruchu ciągłym - na trzy zmiany)

Twój zakres obowiązków:
  • obsługa i konserwacja maszyn, urządzeń i instalacji technologicznych,
  • prace konserwacyjne związane z utrzymaniem obiektów.
Nasze wymagania:
  • wykształcenie minimum zawodowego mechanicznego lub elektrycznego,
  • prawo jazdy kat. B,
  • uczciwość, rzetelność, samodzielność, umiejętność pracy w zespole.

Mile widziane uprawnienia energetyczne grupa E1 i E2, kat. T i B+E, uprawnienia do obsługi koparki, ładowarki.

To oferujemy:
  • stabilne i uczciwe warunki pracy na podstawie umowy o pracę,
  • dodatkowe wynagrodzenie wynikające z pracy trzyzmianowej,
  • możliwość rozwoju i zdobywania nowych uprawnień,
  • dostęp do prywatnej opieki medycznej,
  • program emerytalny finansowany przez pracodawcę,
  • bezpieczne środowisko pracy w oparciu o nowoczesne narzędzia pracy,
  • bogaty pakiet świadczeń socjalnych w tym m. in.  dopłaty do wypoczynku, karta Multisport,
  • dofinansowanie do posiłków.