Przejdź do treści

Praca: Operator prasy

Ogłoszenie numer: 1888876, z dnia 04-01-2018

Firma POLCOLORIT S.A o ugruntowanej pozycji w branży płytek ceramicznych w związku z intensywnym rozwojem zatrudni osobę na stanowisko:

Operator prasy

Miejsce pracy: / Piechowice

Opis stanowiska

Głównym zadaniem osoby zatrudnionej na powyższym stanowisku, jest zagwarantowanie zgodności zaprasowanego produktu, przestrzegając standardów jakości i ilości.

Odpowiedzialność:
  • Bieżące monitorowanie fazy zaprasowania i suszenia granulatu oraz wymiaru zaprasowanej płytki;
  • Monitorowanie parametrów wilgotności granulatu i produktu końcowego (kaliber, grubość) poprzez kontrolę próbek;
  • Nadzorowanie prawidłowego działania urządzeń, w zgodzie z normami bezpieczeństwa, interweniując w przypadkach wystąpienia anomalii;
  • Skrupulatne wykonywanie czynności mających na celu utrzymanie porządku i czystości na wydziale;
  • Komunikowanie kierownikowi wydziału zapotrzebowania na części zamienne;
  • Wspieranie i współpraca z innymi wydziałami w przypadku takiej potrzeby;

Wymagania

  • wykształcenie minimum zawodowe;
  • umiejętności pracy w grupie;
  • elastyczność;
  • odpowiedzialność;
  • możliwość pracy na zmiany;
  • motywacja do pracy.

Nie wymaga się wcześniejszego doświadczenia zawodowego.

Oferujemy

  • umowę o pracę;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • możliwość rozwoju osobistego i zawodowego w firmie o międzynarodowym zasięgu;
  • pakiet socjalny.
W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: http://www.praca.pl/operator-prasy_1888876.html