Przejdź do treści

Praca: Operator produkcji (m/k)

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Dla naszego Klienta poszukujemy:

Operator produkcji (m/k)
Miejsce pracy: Legnica
Nr ref.: OP/LEG/0218
Obowiązki:
  • obsługa maszyn przy linii produkującej,
  • praca w systemie 3-zmianowym.
Wymagania:
  • mile widziane zdolności manualne,
  • dyspozycyjność (warunek konieczny),
  • praca w systemie 3-zmianowym,
  • sumienność i zaangażowanie w powierzone obowiązki.
Oferujemy:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową na pełny etat,
  • zatrudnienie od zaraz,
  • konkurencyjne wynagrodzenie, wysoka premia dla pracowników,
  • możliwość bezpośredniego zatrudnienia w firmie po okresie próbnym (gwarantowane),
  • dofinansowanie do posiłków,
  • miłą i przyjazną atmosferę w pracy,
  • szkolenie wprowadzające i stanowiskowe,
  • pikniki i eventy dla pracowników i ich rodzin.
W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: http://www.praca.pl/operator-produkcji-m-k_1910822.html
Agencja zatrudnienia nr cert. 136.