Przejdź do treści

Praca: Operator urządzeń produkcyjnych - 1030

Powiatowy Urząd Pracy w Świdnicy
Operator urządzeń produkcyjnych - 1030
Miejsce pracy: Jaworzyna Śląska
Numer: StPr/20/2075
OBOWIĄZKI:
obsługa maszyn produkcyjnych ( produkcja wyrobów porcelanowych) - nadzorowanie i kontrolowanie pracy maszyny produkcyjnej oraz wstępna kontrola jakościiowa produkowanego asortymentu - akatywny udział w pracach konserwacyjnych i serwisowych maszyn w firmie - wykonywanie powierzonych zadań zgodnie z obowiązującymi w zakładzie przepisami BHP.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak, kierunek: techniczne

Wymagania inne:

doświadcznie w pracy przy obsłudze maszyn produkcyjnych lub jako pracownik produkcyjny, wykształcenie techniczne zawodowe - mile widziane z zakresu mechaniki, budowy maszyn, mechatroniki itp., dyspozycyność do pracy w systemie zmianowym.

Miejsce pracy:

Jaworzyna Śląska

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

3 200 - 3 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Świdnicy