Przejdź do treści

Praca: Operator urządzeń produkcyjnych

Powiatowy Urząd Pracy w Polkowicach
Operator urządzeń produkcyjnych
Miejsce pracy: Polkowice
Numer: StPr/21/0016
OBOWIĄZKI:
Sprawdzanie stanu technicznego linii produkcyjnej, urządzeń pomocniczych, układów sterowania, bezpieczeństwa przed włączeniem linii; wykonywanie prostych czynności regulacyjnych urządzeń mechanicznych, elektrycznych i sterowania wchodzących w skład linii produkcyjnej;
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Uprawnienia: zdolności manualne
Uprawnienia: umiejętność pracy w zespole
Uprawnienia: Dyspozycyjność

Wymagania inne:

[Umiejętność 2] : zaangażowanie w powierzone obowiązki,[Umiejętność 1] : umiejętność pracy w zespole, precyzja, dokładność, umiejętność pracy pod presją czasu, sprawność fizyczna

Miejsce pracy:

Polkowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Polkowicach