Przejdź do treści

Praca: Operator urządzeń przerobu wstępnego

Ogłoszenie numer: 2513130, z dnia 2019-06-24

Obecnie do swoich zakładów w Środzie Śląskiej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Operator urządzeń przerobu wstępnego

Miejsce pracy: dolnośląskie / Środa Śląska

Nr Ref.: OUPW/06/19

Opis stanowiska

  • obsługa maszyn i urządzeń znajdujących się na stanowisku pracy
  • kontrolowanie zgodności parametrów z kartą technologiczną i instrukcjami kontrolnymi
  • kontrolowanie jakości surowca przygotowywanego do wyprodukowania wyrobów gotowych
  • dbałość o utrzymanie maszyn i urządzeń w dobrym stanie technicznym i czystości
  • przestrzeganie zasad bezpieczeństwa pracy na stanowisku

Wymagania

  • umiejętność obsługi maszyn i urządzeń przemysłowych
  • wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne
  • gotowość do pracy 3-zmianowej w systemie IV-brygadowym
  • kandydata powinna cechować sumienność, chęć zdobywania nowych umiejętności, otwartość, komunikatywność oraz umiejętność pracy zespołowej

Oferujemy

  • ciekawą pracę w międzynarodowej firmie produkcyjnej
  • atrakcyjne wynagrodzenie ok.3.300 zł netto w okresie próbnym, podwyżka po 3 miesiącach
  • bogaty i zróżnicowany pakiet świadczeń socjalnych