Przejdź do treści

Praca: Operator węzła betoniarskiego

Oferta nieaktualna

Ogłoszenie numer: 2010360, z dnia 2018-07-16

th-beton Sp. z o.o. jest uznanym producentem betonu towarowego w południowej Polsce i częścią niemieckiego koncernu w branży budowlanej.

W najbliższym terminie planujemy wzmocnić nasze zaplecze personalne. Z tego względu poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Operator węzła betoniarskiego

Miejsce pracy: dolnośląskie / Wrocław

Opis stanowiska

  • produkcja betonu zgodnie z normą PN-EN 206-1
  • koordynacja dostaw betonu
  • dokumentacja dostaw betonu
  • doraźna kontrola jakości betonu
  • współpraca z działem technologicznym
  • utrzymanie węzła w dobrym stanie technicznym

Wymagania

  • znajomość z zakresu produkcji betonu towarowego mile widziana
  • znajomość techniki maszyn i elektryki
  • umiejętność pracy z komputerowym systemem sterującym
  • doświadczenie w produkcji betonu towarowego
  • uprawnienia do obsługi zespołów do produkcji mieszanek betonowych
  • uprawnienia operatora ładowarki
  • chęć do pracy i obowiązkowość
  • dyspozycyjność, komunikatywność
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • dobra organizacja pracy

Oferujemy

  • pracę w zgranym zespole
  • bezpieczeństwo finansowe i socjalne
  • pracę w rozwijającej się firmie
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • konkurencyjne zarobki