Przejdź do treści

Praca: Operator wózka jezdniowego

Poszukujesz dobrze płatnej pracy na stałe? Poszukujemy pracowników do fabryki B/S/H/, producenta sprzętu agd.

Operator wózka jezdniowego
Wrocław
oferujemy
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia 22,60 zł brutto /h
  • atrakcyjny system premiowy 1,50-4,50 zł brutto/h
  • możliwość rozwoju oraz awansu
  • pracę w systemie III zmianowym, od poniedziałku do piątku
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • umowę o pracę tymczasową (płatny urlop, odprowadzane składki ZUS, ubezpieczenie chorobowe) z możliwością przejścia na umowę bezpośrednio z B/S/H/
  • pracę w dobrze skomunikowanej części Wrocławia Żmigrodzka 143
  • bogaty pakiet socjalny RANDSTAD PLUS (karta sportowa, opieka medyczna, zniżki na zakupy on-line, tańsze bilety do kina, rabaty w pizzeriach, restauracjach i kawiarniach i inne)

zadania

  • obsługa wózków jezdniowych
  • rozładunek, załadunek, rozmieszczenie wyrobów gotowych, części i surowców w magazynach
  • zabezpieczenie wyrobów gotowych na rampach i samochodzie
  • utrzymywanie porządku w magazynie
  • proste prace magazynowe

oczekujemy

  • uprawnień na wózki widłowe UDT - warunek konieczny
  • doświadczenia w obsłudze wózków wysokiego składowania
  • doświadczenia w pracy ze skanerem
  • dyspozycyjności do pracy w systemie III zmianowym
  • motywacji oraz chęci nawiązania długofalowej współpracy

W trosce o Twoje bezpieczeństwo zaproponujemy Ci rekrutację telefoniczną lub online.

Jeśli jesteś zainteresowany, aplikuj już teraz!

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47