Praca: Operator wózka / przeciąganie modułów na hali produkcyjnej

Bad Element Polska Sp. z o.o.

Rakowice Małe 17D

59-600 Lwówek Śląski

Operator wózka / przeciąganie modułów na hali produkcyjnej
Miejsce pracy: Lwówek Śląski
Zadania:
  • przeciąganie modułów łazienkowych na hali produkcyjnej
  • nawożenie i wywożenie z hali modułów łazienkowych
  • praca PN-PT 7:00 – 15:00 a także w godzinach 16:00 24:00/1:00
Wymagania:
  • doświadczenie w operowaniu wózkiem widłowym
  • uprawnienia UDT na wózek widłowy kat. II WJO
  • dobra organizacja pracy
  • komunikatywność
  • rzetelność
Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji
  • stabilną i interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • możliwość rozwoju zawodowego w branży prefabrykowanych modułów łazienkowych