Przejdź do treści

Praca: Operator wózka widłowego / Magazynier

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Operator wózka widłowego / Magazynier
Miejsce pracy: Jelcz-Laskowice, Strzelin, Oława, Oleśnica, Grodków, Bierutów, Namysłów, Twardogóra, Brzeg, Nysa,
Nr ref.: OWW/JEL/0519
Obowiązki:
  • transport komponentów na obszarze produkcji oraz odbiór z rozładunku do magazynu.
Wymagania:
  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych,
  • doświadczenie w obsłudze wózków widłowych,
  • dyspozycyjność, dokładność, punktualność.
Oferujemy:
  • atrakcyjne zarobki,
  • wysokie premie oraz dodatki,
  • darmowy transport pracowniczy z miejscowości: Strzelin, Oława, Oleśnica, Grodków, Bierutów, Namysłów, Twardogóra, Brzeg, Nysa,
  • pracę w systemie 2- lub 3- zmianowym,
  • system poleceń pracowniczych,
  • bogaty pakiet benefitów m.in.: obiady za 5 zł, karnety na basen, wczasy pod gruszą, bony świąteczne, paczki dla dzieci, ubezpieczenia grupowe, pakiet prywatnej opieki medycznej,
  • zatrudnienie bezpośrednio przez naszego klienta - umowa o pracę,
  • miejsce pracy: Jelcz-Laskowice.
Agencja zatrudnienia nr cert. 136.