Przejdź do treści

Praca: Operator Wózka Widłowego / Pracownik Magazynu

Ogłoszenie numer: 2015789, z dnia 05-07-2018

PMI Outsourcing sp. z o. o. świadcząca usługi doradztwa personalnego w zakresie rekrutacji oraz kadr i płac, dla swojego Klienta – poszukuje ambitnej osoby na stanowisko:

Operator Wózka Widłowego / Pracownik Magazynu

Miejsce pracy: / Kąty Wrocławskie, Wrocław, Bielany Wrocławskie

Opis stanowiska

  • prowadzenie wózka widłowego
  • wprowadzanie danych do systemu ERP
  • prowadzenie dokumentacji magazynowej

Wymagania

  • gotowość do pracy od zaraz
  • uprawnienia na prowadzenie wózków widłowych
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość komputerowych systemów magazynowych ERP i dokumentacji magazynowej

Oferujemy

  • pracę od poniedziałku do piątku na pełny etat
  • umowa o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie plus premie
W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: https://www.praca.pl/operator-wozka-widlowego-pracownik-magazynu_2015789.html