Przejdź do treści

Praca: Operator wózka widłowego

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Operator wózka widłowego
Miejsce pracy: Kąty Wrocławskie
Numer: StPr/20/8320
OBOWIĄZKI:
Obsługa wózka widłowego, praca na magazynie. Godziny pracy: 7-15, 15-23, 23-7. Proponowany okres zatrudnienia: 18 miesięcy. Umowa o pracę tymczasową.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Kierowca operator wózków jezdniowych (widłowych) (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 1)
Wykształcenie: podstawowe, brak
Uprawnienia: kierowca wózków jezdniowych

Wymagania inne:

wykształcenie: podstawowe,staż pracy: minimum miesiąc na ww. stanowisku, ukończony kurs na wózki widłowe UDT,umiejętności: dobry wzrok, zdolności manulane, dyspozycyjność do pracy w systemie trzyzmianowym,praca w ruchu, brak alergii na kurz i drobne pyłki, możliwość wykonywania pracy w wymuszonej pozycji ciała

Miejsce pracy:

Kąty Wrocławskie

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

2 600 - 3 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu