Przejdź do treści

Praca: Operator zrobotyzowanej linii kucia

Kuźnia Jawor od ponad 40 lat cieszy się zaufaniem Klientów, którzy utożsamiają firmę z precyzją, wysoką jakością i doświadczeniem. Specjalizujemy się w kuciu matrycowym i obróbce mechanicznej.

W związku z dynamicznym rozwojem oraz budową nowej inwestycji w postaci najnowocześniejszej
i w pełni zautomatyzowanej / zrobotyzowanej kuźni w Polsce poszukujemy osób otwartych na naukę najnowocześniejszych technologii stosowanych w Automotive oraz zakładach produkcyjnych, która dołączy do naszego zespołu jako

Operator zrobotyzowanej linii kucia
Miejsce pracy: Jawor k. Legnicy
Region: dolnośląskie
Główne zadania:
  • Obsługa pras w cyklu automatycznym oraz ręcznym,
  • Nadzór nad przebiegiem produkcji,
  • Współpraca z Działem utrzymania ruchu oraz jakości,
  • Wykonywanie przeglądów TPM i wypełnianie dokumentacji stanowiskowej,
  • Wykonywanie przezbrojeń oraz ustawianie produkcji,
  • Praca zgodnie z wytyczonymi normami i przepisami,
  • Dbałość o porządek na miejscu pracy.
Oczekiwania:
  • Wykształcenie min. zawodowe (mile widziane średnie),
  • Otwartość na nowe wyzwania i wysoka motywacja do pracy,
  • Dynamizm w działaniu, operatywność , zaangażowanie i sumienność,
  • Umiejętność analizowania i rozwiązywania problemów natury technicznej,
  • Dbałość o szczegóły i precyzja.
Oferujemy:
  • Możliwość podnoszenia i rozwoju kwalifikacji zawodowych,
  • Udział w nowych projektach,
  • Dodatkowe świadczenia z funduszu socjalnego –dofinansowanie do urlopu, bony świąteczne, wycieczki, bilety do kina,
  • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie,
  • Prywatną opiekę medyczną,
  • Dofinansowanie do Kart Multisport.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji z  zamieszczoną klauzulą:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z  ustawą z dnia 24 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018 r. poz. 1000). Przyjmuję do wiadomości, że administratorem danych osobowych jest KUŹNIA JAWOR SA z  siedzibą w Jaworze, ul. Kuziennicza 4. Oświadczam, że przekazuję moje dane osobowe całkowicie dobrowolnie. Jednocześnie mam prawo dostępu do treści tych danych i możliwości ich zmiany i  usunięcia, a także wycofania zgody na przetwarzanie tych danych w każdym czasie.”