Praca: Operator/Programista CNC (Sinumerik/Heidenhain/Mazatrol)

Oferta nieaktualna

Work & Business Solutions jest firmą specjalizującą się w rekrutacji wysokiej klasy specjalistów dla branż technologicznych oraz produkcyjnych. Wspierając prestiżowe projekty w Polsce i za granicą, oferujemy naszym Kandydatom atrakcyjne oferty pracy dające możliwość rozwoju zawodowego i realizacji indywidualnych planów życiowych.

Obecnie dla naszego klienta – holenderskiej firmy produkcyjnej, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Operator/Programista CNC (Sinumerik/Heidenhain/Mazatrol)
Miejsce pracy: Wrocław
Nr ref.: CNC/NL/18
Zadania:
  • Praca na stanowisku Operatora/Programisty w Holandii.
  • Obsługa i programowanie tokarek / frezarek CNC (Heidenhain/ Sinumerik/ Mazatrol).
  • Wykonywanie detali zgodnie z rysunkiem.
  • Dobór narzędzi i parametrów.
  • Dbałość o jakość wykonanych elementów.
Wymagania:
  • Doświadczenie w obsłudze i programowaniu frezarek lub tokarek CNC (produkcja jednostkowa).
  • Znajomość sterowników Sinumerik, Heidenhain lub Mazatrol.
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego.
  • Wykształcenie techniczne.
  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę.
Oferujemy:
  • Zatrudnienie na podstawie holenderskiej umowy o pracę (dającej prawo m.in. do pobierania dodatków rodzinnych).
  • Wynagrodzenie ok 3 000 € brutto/miesięcznie,
  • Stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.
  • Pomoc w relokacji.

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych, w tym danych osobowych, przez firmę Work & Business Solutions z siedzibą w Krakowie, ul. Grochowa 7, z przeznaczeniem do wykorzystania ich w celu realizacji obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). Dane udostępniam dobrowolnie oraz mam świadomość, że przysługuje mi prawo wglądu do nich, ich poprawienia oraz zaprzestania ich przetwarzania.”