Przejdź do treści

Praca: Opiekun Sprzedaży Zdalnej

Opiekun Sprzedaży Zdalnej
Team Wrocław

Od lat znajdujemy się w pierwszej dziesiątce najlepszych pracodawców na świecie. Dostarczamy nowoczesne rozwiązania telekomunikacyjne, które wpływają na poprawę jakości życie milionów ludzi. Dołączając do Orange masz pewność, że Twoja praca ma znaczenie a Twoje zaangażowanie zostanie nagrodzone.

Nasz Standard
Nasz
Standard
  • Umowa o pracę
  • Rekrutacje wewnętrzne
  • Nowoczesne środowisko pracy
  • Programy rozwojowe i systemy szkoleń
Zadania
Zadania
  • budowanie relacji biznesowych z Klientami – doradztwo sprzedażowe i teleinformatyczne, realizacja kampanii
  • realizacja założonych celów sprzedażowych
  • stałe uaktualnianie i podnoszenie poziomu wiedzy biznesowej i oferty
  • produktowej Orange Polska poprzez pracę własną, poszukiwanie informacji i realizację działań rozwojowych
  • bieżące wprowadzanie pozyskanych informacji o Kliencie w dedykowanym systemie sprzedażowym
Pasujesz do nas jeżeli
Pasujesz
do nas jeżeli
  • posiadasz minimum roczne doświadczenie w sprzedaży i obsłudze Klientów B2B
  • potrafisz budować długofalowe relacje i dobierać najlepsze rozwiązania dla Klientów rozwijając ich potrzeby zakupowe
  • wyróżniasz się umiejętnością kreowania nowych okazji sprzedażowych
  • interesujesz się nowymi technologiami
  • chcesz rozwijać swoją wiedzę w obszarze telekomunikacji, ICT i chętnie dzielisz się wiedzą
Mamy dla Ciebie
Mamy
dla Ciebie
  • Przestrzeń do inicjatywy oraz możliwość rozwoju
  • Internet i telefon bez limitu
  • Kartę sportową bez limitów
  • Pracowniczy Program Emerytalny
  • Realne wyzwania na co dzień
  • Prywatną opiekę medyczną
Wszystkie benefity znajdziesz na orange.jobs
Zapytaj o szczegóły
Zapytaj
o szczegóły
W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: https://www.praca.pl/opiekun-sprzedazy-zdalnej_2084945.html