Przejdź do treści

Praca: Opiekun

Powiatowy Urząd Pracy w Jeleniej Górze
Opiekun
Miejsce pracy: Szklarska Poręba
Numer: StPr/21/0130
OBOWIĄZKI:
Opieka dzienna nad dziećmi w żłobku - karmienie, przewijanie, zabawa z dziećmi,opieka,sprzątanie,
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: Opiekun w żłobku lub klubie dziecięcym
Uprawnienia: kurs "opiekun w żłobku lub klubie dziecięcym"

Wymagania inne:

[Inne] : Opiekunem w żłobku lub klubie dziecięcym możne być osoba posiadająca kwalifikacje: pielęgniarki, położnej, opiekunki dziecięcej, nauczyciela wychowania przedszkolnego, nauczyciela edukacji wczesnoszkolnej lub pedagoga opiekuńczo- wychowawczego lub osoba która posiada co najmniej wykształcenie średnie a dodatkowo ma co najmniej 2-letnie doświadczenie w pracy z dziećmi w wieku do lat 3.

Miejsce pracy:

Szklarska Poręba

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Jeleniej Górze