Przejdź do treści

Praca: Opiekunka / Opiekun osoby starszej

Opiekunka / Opiekun osoby starszej
Zadania:

Poszukujemy osób do opieki całodobowej do pracy w Wielkiej Brytanii na umowę o prace. Będziecie
Państwo pracowali z osobami o zróżnicowanych potrzebach opieki w ich miejscu zamieszkania. Do
obowiązków będzie należało sprzątanie, gotowanie i dbanie o normalne funkcjonowanie domu jak
również zadbanie o higienie osobista podopiecznego/nej. Będziecie mieszkać w domu
podopiecznego/nej, do waszej dyspozycji będzie oddzielny pokój tylko dla was oraz wspólne
użytkowanie pozostałych pomieszczeń w domu (łazienka, kuchnia, itp.).

Wymagania:
  • Dobra znajomość języka angielskiego zarówno w mowie jak i w piśmie,
  • Podstawowe doświadczenie w opiece nad osobami starszymi jest mile widziane, ale zapewniamy, pełne szkolenie przed rozpoczęciem pracy w Wielkiej Brytanii.
Oferujemy:
  • Wynagrodzenie w wysokości 420 funtów tygodniowo i 50 funtów na zaopatrzenie / utrzymanie (jedzenie itp),
  • Dodatkowo opłacamy i organizujemy przejazd z Państwa domu do domu podopiecznego oraz podróż powrotna do Polski. Z lotniska w Wielkiej Brytanii zostaniecie Państwo odebrani przez przedstawiciela nasze firmy i zawiezieni do domu podopiecznego.

Wynagrodzenie:
Ok. 8000 – 9000 zł miesięcznie na rękę
W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: https://www.praca.pl/opiekunka-opiekun-osoby-starszej_2011617.html