Przejdź do treści

Praca: Osoba do prowadzenia księgowości

Powiatowy Urząd Pracy w Lwówku Śląskim
Osoba do prowadzenia księgowości
Miejsce pracy: Gryfów Śląski
Numer: StPr/21/0071
OBOWIĄZKI:
bez skierowania; wymagania pracodawcy: wykształcenie wyższe kierunkowe, mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, znajomość przepisów z zakresu ustawy o rachunkowości, prawa podatkowego, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, znajomość programów Subiekt, Rewizor, Kadrowo-Płacowy, Płatnik; charkaterystyka pracy: prowadzenie pełnej księgowości firmy, sporządzaie deklaracji podatkowych, sporządzanie sprawozdzań finansowych, kompleksowa obsługa kadrowo-płacowa, odpowiedzialność za przeprowadzane kontrole, pośredniczenie pomiędzy firmą a jednostami zewnętrznymi; umowa o pracę na czas określony; praca w godzinach 08.00-16.00, wynagrodzenie do uzgodnienia
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Miejsce pracy:

Gryfów Śląski

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Lwówku Śląskim