Przejdź do treści

Praca: Pakowacz/ka leków

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Dla naszego Klienta poszukujemy:

Pakowacz/ka leków
Miejsce pracy: Wrocław
Nr ref.: LEK/WRO/0418
Obowiązki:
  • pakowanie leków w opakowania pojedyncze i zbiorcze,
  • dbanie o porządek i higienę w miejscu pracy.
Wymagania:
  • wyrobiona książeczka sanitarno-epidemiologiczna (warunek konieczny, nie musi być aktualna),
  • staranność i dokładność,
  • chęć pracy w systemie 3-zmianowym.
Oferujemy:
  • pracę w renomowanej firmie zajmującej się produkcją leków,
  • terminową wypłatę wynagrodzenia,
  • stawkę 15 zł brutto/godzinę + dodatek nocny 25%,
  • umowę o pracę,
  • oferta dotyczy pracy tymczasowej.
W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: https://www.praca.pl/pakowacz-ka-lekow_1961284.html
Agencja zatrudnienia nr cert. 136.