Przejdź do treści

Praca: Partner Biznesowy

Firma Polonus Tel zmienia perspektywę!

Jesteśmy Autoryzowanym Partnerem firmy Play, poszukujemy osób,
które wraz z nami będą aktywnie budować markę Play!

Poprowadź salon PLAY jako

Partner Biznesowy
prowadzący Salon PLAY
Miejsce pracy:
  • Chojnów ul. Jana Długosz 1a
  • Dzierżoniów ul. Diorowska 1
  • Legnica ul. Schumana 11
  • Oława ul. 3 Maja 51
  • Strzegom ul. Rynek 27
  • Świebodzice ul. Rynek 7
TO NIE JEST OFERTA PRACY,
TO SPRAWDZONY POMYSŁ NA TWÓJ WŁASNY BIZNES

Obecnej naszym głównym celem jest optymalizacja sieci sprzedaży i postawienie na jakość obsługi i zadowolenie klienta. Poszukujemy osób prowadzących własną działalność gospodarczą lub gotowych ją założyć, do w pełni przygotowanych i wyposażonych już Salonów sprzedaży. Gwarantujemy profesjonalne wsparcie ze strony wykwalifikowanych pracowników w dziedzinach sprzedaży, marketingu, logistyki i finansów. Mocna pozycja doświadczonego partnera gwarantuje utrzymanie Salonów Sprzedaży na jak najwyższym poziomie. Obecnie posiadamy 31 Salonów Sprzedaży w całej Polsce.

Koniecznie z pasją realizuj dla nas zadania:
  • Prowadzenie rozmów z Klientami dbając o wysoką jakość obsługi
  • Raportowanie wyników przeprowadzonych badań
  • Dbałość o dobry wizerunek marki Play
  • Sprzedaż i promowanie produktów i usług Play
  • Budowanie długotrwałych relacji z Klientami
  • Obsługa Klientów zgodnie ze standardami Play
  • Dbanie o wizerunek salonu
Powinieneś spełniać kilka wymogów, które bardzo cenimy:
  • Doświadczenia w sprzedaży lub prowadzenia własnego biznesu (mile widziane) – minimum 1 rok najchętniej w branży usługowej, ubezpieczeniowej lub telekomunikacyjnej,
  • Umiejętność zarządzania salonem i zespołem sprzedawców
  • Gotowość do prowadzenia własnej działalności gospodarczej
  • Chcesz nauczyć się pracy w sprzedaży od najlepszych (jeśli masz już doświadczenie, tym lepiej!)
  • Przedsiębiorczość
  • Gotowość na podjęcie wyzwania,
  • Wytrwałości w dążeniu do celu,
  • Wyróżniasz się inicjatywą, samodzielnością
  • Angażujesz się w 100% w to co robisz
  • Otwartość i energię do działania
  • Pozytywne podejście
  • Osobistego zaangażowania w prowadzony salon
  • Lubisz ludzi i uwielbiasz z nimi rozmawiać
  • Wykształcenia co najmniej średniego,
  • (Właściciele, Kierownicy - Salonów Operatorów Telekomunikacyjnych)
Co oferujemy:
  • Współprace na zasadzie umowy agencyjnej
  • Satysfakcjonujący poziom dochodów uzależniony wprost proporcjonalnie od własnego zaangażowania i pracy.
  • Bogaty pakiet szkoleń prowadzonych przez doświadczonych trenerów-coachów,
  • Idealne warunki rozpoczęcia przygody z własnym biznesem z relatywnie niskim, własnym zaangażowaniem finansowym (kwota uzależniona od lokalizacji salonu i potencjału rynku),
  • Gotowy i działający co najmniej 18 miesięcy salon wraz z prognozą przychodów na podstawie jego dotychczasowej historii,
  • Szerokie możliwości rozwoju zawodowego – możliwość pozyskania kolejnych salonów
  • Liczne konkursy sprzedażowe
  • Imprezy integracyjne
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Doskonałą atmosferę w firmie
  • Opiekę Regionalnego Kierownika Sprzedaży,
  • Możliwość współpracy z dotychczasową załogą salonu lub wprowadzenie własnych sił sprzedaży,
Ty + Polonus Tel = układ idealny
W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: http://www.praca.pl/partner-biznesowy_1919597.html Aplikuj
Na CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli: ”Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie danych Osobowych, tekst jednolity: Dz. U. 2002 r. Nr 101 poz. 926 ze zm.)”. Jednocześnie informujemy wszystkich kandydatów, że bez powyższego oświadczenia oferta pracy nie będzie rozpatrywana.

Zastrzegamy sobie prawo do udzielania odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.