Praca na Dolnym Śląsku

Praca: Partner ds. Ubezpieczeniowo-Finansowych

Partner ds. Ubezpieczeniowo-Finansowych
(Świebodzice)

To zawód z misją, za którym idzie odpowiedzialność i troska o to, co najważniejsze – życie, zdrowie i bezpieczeństwo naszych Klientów oraz ich najbliższych.

Co zyskujesz dołączając do zespołu Nationale-Nederlanden?
  • Atrakcyjny dochód (na własnych zasadach)
  • Realna możliwość rozwoju
  • Szeroki pakiet benefitów
  • Work-life balance
  • Współpraca z profesjonalistami
  • Fajna atmosfera w międzynarodowym środowisku
Jako Partner będziesz:
  • Doradztwo ubezpieczeniowo-inwestycyjne
  • Pozyskiwanie oraz nawiązywanie długotrwałych relacji z Klientem
  • Aktywna sprzedaż produktów inwestycyjnych oraz ubezpieczeniowych
  • Organizacja i prowadzenie spotkań biznesowych z Klientami
Od przyszłego Partnera oczekujemy:
  • Min. Wykształcenie średnie
  • Doświadczenie w sprzedaży i/lub obsłudze Klienta
  • Samodzielność w działaniu oraz umiejętność organizacji czasu własnego
  • Doskonałe umiejętności interpersonalne

Dołączdonas!

Zobacz podobne oferty

Sprzedawca Usług Serwisowych

OCZEKUJEMY: min. 2-letniego doświadczenia w handlu (doświadczenie w branży automotive będzie dodatkowym atutem), zaangażowania i nastawienia na realizację celów, pozyskiwania Klientów, ofertowania, wykorzystywania poleceń z branż docelowych, umiejętności...

Koordynator Projektu

ZAKRES ZADAŃ: aktywna sprzedaż produktów firmy na terenie całego kraju, obsługa klientów aktualnych oraz pozyskiwanie nowych klientów, współtworzenie oraz realizacja polityki cenowej, sporządzanie wycen i kosztorysów, udzielanie klientom wsparcia...

Architectural Sales Representative

Working with the Sales Director Global and the Area Sales Manager CEE, the successful candidate will increase sales and profit by developing relationships primarily with architects, designers, contractors and specifiers, and other influencers.   The position...