Przejdź do treści

Praca: Piekarz

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Piekarz
Miejsce pracy: Bielany Wrocławskie
Numer: StPr/19/0048
OBOWIĄZKI:
Wypiekanie pieczywa.Obsługa urządzeń i maszyn.uzupełnianie i oznakowanie towaru. Praca jedno- lub trzyzmianowa. Pracodawca oferuje: - umowę o pracę juz od 1-ego dnia, - premię miesięczną, - dofinansowanie posiłków, - prywatną opiekę medyczną - za 1 grosz, - bony świąteczne, - dofinansowanie wypoczynku, - akcjonariat pracowniczy, - nabywanie nowych doświadczeń. Oferta dostępna w sali G.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Piekarz*
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

wykształcenie: mile widziane wykształcenie kierunkowe, możliwość przyuczenia, staż pracy: mile widziane dośwaidczenie w pracy jako piekarz, możliwość nauczenia zawodu piekarza, umiejętność pracy w zespole, samodzielność, zaangażowanie, dyspozycyjność

Miejsce pracy:

Bielany Wrocławskie

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

do 3 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu