Przejdź do treści

Praca: Planista Produkcji

Ogłoszenie numer: 2291770, z dnia 2019-02-25

Capricorn S.A. to dynamiczne, nowocześnie zarządzane przedsiębiorstwo produkcyjne, oferujące wyroby do instalacji grzewczych, sanitarnych i systemów zamocowań. Nasze działania opierają się na wieloletnim doświadczeniu w tworzeniu kompleksowych rozwiązań dla instalatorów. Od momentu powstania w 1994 do dnia dzisiejszego przedsiębiorstwo utrzymuje czynne tempo rozwoju. Wysoka jakość produktów, innowacyjność, niezawodność oraz sprawny system dystrybucji zostały docenione przez naszych klientów w Polsce i zagranicą.

Obecnie poszukujemy osoby zainteresowanej podjęciem pracy na stanowisku:

Planista Produkcji

Miejsce pracy: dolnośląskie / Świebodzice

Opis stanowiska

  • planowanie przebiegu procesów produkcyjnych w oparciu o zamówienia i prognozy sprzedaży
  • kontrola stanów magazynowych oraz bilansowanie zdolności produkcyjnych w krótkim i długim okresie czasu
  • tworzenie harmonogramów produkcyjnych
  • potwierdzanie zamówień od klienta w oparciu o uzgodnione wydajności linii produkcyjnych
  • monitorowanie i optymalizacja zapasów
  • współpraca z innymi działami (BOK, Produkcja i Zakupy )
  • bieżącą kontrolę realizacji planów produkcyjnych i ich ewentualną korektę

Wymagania

  • wykształcenie wyższe
  • doświadczenia na stanowisku planisty produkcji
  • dobra znajomość pakietu MS Office
  • umiejętność pracy w zespole
  • umiejętność ustalania priorytetów i efektywnego zarządzania czasem
  • umiejętność rozwiązywania problemów i analitycznego myślenia
  • komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

  • pracę w stabilnej firmie na odpowiedzialnym stanowisku
  • pracę na systemie klasy ERP
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji