Przejdź do treści

Praca: Planista

Kuźnia Jawor od ponad 40 lat cieszy się zaufaniem Klientów, którzy utożsamiają firmę z precyzją, wysoką jakością i doświadczeniem. Specjalizujemy się w kuciu matrycowym i obróbce mechanicznej.

W związku z ciągłym rozwojem poszukujemy osoby, która dołączy do naszego zespołu jako

Planista
Miejsce pracy: Jawor k. Legnicy
Region: dolnośląskie
Zakres obowiązków:
  • Tworzenie planów produkcyjnych - krótko i długoterminowych,
  • Kontrola i analiza terminowego przebiegu produkcji i poszczególnych faz projektu,
  • Monitorowanie i analiza poziomu zapasów komponentów,
  • Udział w projektach dotyczących udoskonalania procesów przepływu materiałowego oraz planowania produkcji,
  • Współpraca z działem zakupów, produkcji i sprzedaży,
  • Monitorowanie produkcji,
  • Raportowanie.
Oczekiwania:
  • Doświadczenia na podobnym stanowisku w obszarze związanym z logistyką lub produkcją,
  • Komunikatywność, kreatywność, samodzielność,
  • Bardzo dobrej znajomości pakietu MsOffice – szczególnie excel,
  • Znajomość systemu ERP będzie dodatkowym atutem,
  • Umiejętności analitycznego myślenia oraz dobrej organizacji czasu,
  • Wiedza z zakresu nowoczesnych metod zarządzania produkcją,
  • Język angielski w stopniu komunikatywnym.
Oferujemy:
  • Umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Rozwój zawodowy,
  • Bogaty pakiet socjalny (dofinansowanie do wypoczynku, wycieczki integracyjne, bony świąteczne, bilety do kina, teatru)
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na życie,
  • Prywatną opiekę medyczną.
  • Pakiet Multisport.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji z  zamieszczoną klauzulą:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z  ustawą z dnia 24 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018 r. poz. 1000). Przyjmuję do wiadomości, że administratorem danych osobowych jest KUŹNIA JAWOR SA z  siedzibą w Jaworze, ul. Kuziennicza 4. Oświadczam, że przekazuję moje dane osobowe całkowicie dobrowolnie. Jednocześnie mam prawo dostępu do treści tych danych i możliwości ich zmiany i  usunięcia, a także wycofania zgody na przetwarzanie tych danych w każdym czasie.”