Przejdź do treści

Praca: Pokojowa

Powiatowy Urząd Pracy w Kamiennej Górze
Pokojowa
Miejsce pracy: Pisarzowice (pow. lubański, gm. Lubań), Pisarzowice
Numer: StPr/24/0162
OBOWIĄZKI:
Sprzątanie i przygotowywanie pokoi.
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Pisarzowice

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kamiennej Górze

Pokojowa

utrzymywanie należytego porządku i czystości powierzonego odcinkanależyte sprzątanie pokoi mieszkańców, sanitariatów, korytarzy, klatek schodowych i stołówki pracowniczej, generalne sprzątanie pomieszczeń wskazanych przez przełożonych, codzienna...

Pokojowa

Sprzątanie i przygotowywanie pokoi dla gości hotelowych Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Uprawnienia: książeczka sanitarno epidemiologiczna Wymagania inne:

Pokojowa

Utrzymanie czystości i porządku. Wymagania inne: - godziny pracy - 06:00 - 14:00, 14:00 - 22:00, 22:00 - 06:00,- miejsce pracy: Wroniniec