Przejdź do treści

Praca: Pomoc kuchenna, sprzątaczka

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Pomoc kuchenna, sprzątaczka
Miejsce pracy: Bielany Wrocławskie
Numer: StPr/19/10932
OBOWIĄZKI:
przygotowanie cateringu (przygotowanie posiłków, rozłożenie jedzenia w pudełka cateringowe, spakowanie go), obsługa bieżąca gości restauracji, praca na zmywaku, sprzątanie kuchni i guest-house’ów.Miejsce pracy: ul. WROCŁAWSKA 7, 55-040 BIELANY WROCŁAWSKIEForma zawarcia umowy: umowa zlecenie ok 60 godziny tygodniowo, dyspozycyjność w godzinach od 8-20. Umowa zlecenie- czas nieokreślony .
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: aktualna książeczka sanepidowska

Wymagania inne:

Wykształcenie podstawowe aktualna ksiażeczka sanitarna obsługa profesjonalnych urządzeń kuchennych np. frytkownic, bemarów, witryn grzewczych, krajalnic, ekspresów do kawy, zmywarek, zmywakówmile widziana znajomość języka angielskiego, ukraińskiego lub koreańskiego

Miejsce pracy:

Bielany Wrocławskie

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

do 19,8 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu