Przejdź do treści

Praca: Pomoc kuchenna

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Pomoc kuchenna
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/19/1019
OBOWIĄZKI:
Praca ciężka fizyczna w kuchni - popołudniami i w godzinach nocnych. Prace pomocnicze w kuchni. Około 80-100 godzin miesięcznie, dyspozycyjność w godz.: 11:00-4:00. Przewidywany okres wykonywania pracy: 3 lata. Miejsce wykonywania pracy: Slice of Heaven - Pizzeria, Bulwar Ikara 27P/1, 54-130 Wrocław.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pomoc kuchenna
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia: aktualna książeczka sanepidowska

Wymagania inne:

wykształcenie i staż pracy: brak wymagań, znajomość BHP, HCCAP, FIFO, znajomość systemu POS, szybkie przygotowywanie półproduktów i dań na patelni, umiejętność planowania kolejności szykowania półproduktów, aktualna książeczka sanepidowska, dobre wyczucie smaku

Miejsce pracy:

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie/Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

do 14,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu