Praca na Dolnym Śląsku

Praca: Pomoc kuchenna

Powiatowy Urząd Pracy w Kłodzku
Pomoc kuchenna
Miejsce pracy: Duszniki-Zdrój
Numer: StPr/19/2080
OBOWIĄZKI:

obieranie warzyw, zmywanie naczyń

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Miejsce pracy:

Duszniki-Zdrój

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 400 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kłodzku

Zobacz podobne oferty

Pomoc kuchenna, sprzątaczka

przygotowanie cateringu (przygotowanie posiłków, rozłożenie jedzenia w pudełka cateringowe, spakowanie go), obsługa bieżąca gości restauracji, praca na zmywaku, sprzątanie kuchni i guest-house’ów.Miejsce pracy: ul. WROCŁAWSKA 7, 55-040 BIELANY...

praca w kuchni, prace pomocnicze przy przygotowywaniu posiłków, obróbka wstępna warzyw i owoców, krojenie wędlin, warzyw, przygotowywanie surówek, potraw, utrzymanie czystości w kuchni. Miejsce pracy: ul. Pl. Grunwaldzki 24A, 50-375 WrocławForma zawarcia...

wstępna obróbka artykułów spożywczych używanych do przygotowania dań i posiłków, utrzymanie w czystości naczyń, narzędzi, sprzętu mechanicznego, mebli, pomieszczeń kuchennych i zaplecza gastronomicznego, utrzymanie porządku na stanowisku pracy i...