Przejdź do treści

Praca: Pomoc kuchenna

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Pomoc kuchenna
Miejsce pracy: Bielany Wrocławskie
Numer: StPr/19/10976
OBOWIĄZKI:
wstępna obróbka artykułów spożywczych używanych do przygotowania dań i posiłków, utrzymanie w czystości naczyń, narzędzi, sprzętu mechanicznego, mebli, pomieszczeń kuchennych i zaplecza gastronomicznego, utrzymanie porządku na stanowisku pracy i przestrzeganie zasad bhp i p.poż., sanitarno-higienicznych, przewidywany okres zatrudnienia/wykonywania pracy: praca na umowę na czas określony - 3 lata poprzedzona 3 miesięcznym okresem próbnym, równoważny czas pracy od 8:00 do 16:00, praca od poniedziałku do soboty, oferta dostępna w sali G
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pomoc kuchenna
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

wykształcenie bez znaczenia, mile widziane wykształcenie minimum zasadnicze zawodowe każde, staż pracy bez znaczenia, punktualność, sumienność, dyspozycyjność, dbanie o powierzony sprzęt i narzędzia, mile widziana książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych

Miejsce pracy:

Bielany Wrocławskie

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

do 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu