Przejdź do treści

Praca: Pomoc kuchenna

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Pomoc kuchenna
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/20/1486
OBOWIĄZKI:

Przygotowanie potraw kuchni polskiej, ukraińskiej, włoskiej, azjatyckiej. Składanie zamówień, przyjęcie towaru, kontrola jakości potraw, produkcja masowa-dania mączne, wspomaganie obieralni warzyw i produkcji surówek. Miejsce pracy: ul. Nożownicza 14-16, 50-149 Wrocław Forma zawarcia umowy: umowa o pracę na czas nieokreślony , praca na jedną zmianę w godzinach od 6-14 sala G

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: znajomość kuchni włoskiej i polskiej
Uprawnienia: Gastronomia - pracownik gastronomii
Uprawnienia: Praca w zespole

Wymagania inne:

CU Wykształcenie podstawowe praca w zespole staż pracy 3 lata w gastronomii znajomość kuchni ukraińskiej i azjatyckiej praca pod presją czasu ksiażeczka aktualna

Miejsce pracy:

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

do 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu