Przejdź do treści

Praca: Pomocniczy robotnik budowlany

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Pomocniczy robotnik budowlany
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/18/9341
OBOWIĄZKI:

Noszenie cegieł i zaprawy murarskiej na budowie; Wykonywanie prac pomocniczych przy wykonywaniu szalowań i rusztowań; Mieszanie, wylewanie i rozpościeranie materiałów, takich jak: beton, gips i zaprawa murarska; Ładowanie i rozładowywanie materiałów budowlanych, materiałów wydobytych oraz sprzętu i transportowanie ich Wykonywanie prostych prac rozbiórkowych, w tym usuwanie gruzu oraz oczyszczanie starych cegieł uzyskiwanych z rozbiórki budynku; Sprzątanie miejsc pracy i usuwanie różnych przeszkód i zatorów według otrzymanych instrukcji; Przestrzeganie zasad ergonomii oraz przepisów bhp, ochrony ppoż. i ochrony środowiska wymaganych na stanowisku pracy. Umowa zlecenie w wymiarze 80 h/ m-c. Dyspozycyjność w godzinach: 7-19. Proponowany okres zatrudnienia: 3 lata. Praca w lokalizacji: pl. Solidarności 1/3/5, Wrocław, a następnie według kolejnych zleceń. Sala D

WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pomocniczy robotnik budowlany
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

Wykształcenie: dowolne, mile widziane technioczne. Staż pracy nie jest wymagany. Punktualność, obowiązkowość.

Miejsce pracy:

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie/Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

do 15 PLN

KONTAKT:
W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: https://www.praca.pl/pomocniczy-robotnik-budowlany_2088099.html
Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu