Przejdź do treści

Praca: Pomocniczy robotnik budowlany

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Pomocniczy robotnik budowlany
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/18/9321
OBOWIĄZKI:

Wykonywanie prostych prac budowlanych, pomoc wykwalifikowanym pracownikom, sprzątanie, mieszanie zapraw, noszenie ciężarów do 25kg. Praca na umowę zlecenie około 160 godzin w miesiącu, dyspozycyjność w godzinach 7:00-19:00. Proponowany okres zatrudnienia - 1 rok. Aktualne zlecenie ul.Jana Pawła II lub Awicenny Wrocław, następnie wg zleceń. Sala D

WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pomocniczy robotnik budowlany (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6)
Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

wykształcenie minimum podstawowe, preferowane budowlane, minimum 6 miesięcy stażu pracy na podobnym stanowisku, 3 miesiące jako malarz i 3 miesiące jako tynkarz, odpowiedzialność, dyspozycyjność, rzetelność, dokładność, brak przeciwwskazań do noszenia ciężarów do 25kg, znajomość prac budowlanych

Miejsce pracy:

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie/Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

do 15 PLN

KONTAKT:
W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: https://www.praca.pl/pomocniczy-robotnik-budowlany_2088119.html
Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu