Przejdź do treści

Praca: Pomocniczy robotnik budowlany

Powiatowy Urząd Pracy w Lubinie
Pomocniczy robotnik budowlany
Miejsce pracy: Polkowice
Numer: StPr/19/2357
OBOWIĄZKI:
prace przy budowie drogi ekspresowej S-3 Lubin-Polkowice - przygotowanie materiałów pomocniczych - pomoc robotnikom budowlanym - wykonywanie prostych czynności remontowo-budowlanych - prace porządkowe na budowie - prace porządkowe na budowie - rozpościeranie pisaku, ziemi i żwiru i podobnych materiałów - kopanie i wypełnianie dołów i rowów przy użyciu narzędzi ręcznych - poslugiwanie się prostymi narzędziami ręcznymi takimi jak łopata, kilof, taczka
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:

1 rok doświadczenia w zawodzie, brak przeciwwskazań do dźwigania, dobry stan zdrowia, dokładność, systematyczność, cierpliwość, solidność, umiejętność pracy w zespole, brak nałogów

Miejsce pracy:

Polkowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Lubinie