Przejdź do treści

Praca: Pomocnik lakiernika (m/k)

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach, outsourcingu i doradztwie personalnym. Jesteśmy częścią Trenkwalder Group AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając kandydatów oraz firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Obecnie dla jednego z naszych Klientów mających siedzibę w Jelczu-Laskowicach, poszukujemy osób na stanowisko:

Pomocnik lakiernika (m/k)
Miejsce pracy: Jelcz-Laskowice, Oława
Nr ref.: LAK/JEL/1019
Obowiązki:
  • zawieszanie i zdejmowanie detali z linii lakierniczej,
  • kontrola jakościowa wytwarzanych wyrobów.
Wymagania:
  • doświadczenie w firmie produkcyjnej - mile widziane,
  • umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • dyspozycyjność - system 3-zmianowy.
Oferujemy:
  • zatrudnienie w międzynarodowej, prężnie rozwijającej się firmie na podstawie umowy o pracę,
  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • szkolenia, kursy zapewnione przez pracodawcę,
  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji oraz awansów wewnętrznych,
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + premia składająca się z kilku elementów,
  • rozbudowany pakiet benefitów pozapłacowych (m.in. nauka języka angielskiego, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do wakacji, dodatek świąteczny).