Przejdź do treści

Praca: Pomocnik mechanika

Powiatowy Urząd Pracy w Miliczu
Pomocnik mechanika
Miejsce pracy: Świętoszyn
Numer: StPr/24/0102
OBOWIĄZKI:
naprawa maszyn i urządzeń, sprawdzanie działania maszyn za pomocą urządzeń diagnostycznych (naprawa m. in. kosiarek)
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Świętoszyn

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Miliczu

Mobilny Mechanik – Serwisant

Do Twoich obowiązków należeć będzie: Wykonywanie prac serwisowych przy przeglądach oraz naprawie pojazdów specjalistycznych z branży komunalnej Wykonywanie prac montażowych przy pojazdach specjalistycznych z branży komunalnej Reagowanie na problemy...

Technik utrzymania ruchu

Naprawy i konserwacje maszyn, praca przy komputerze, obsługa wózka widłowego- mile widziana, praca na wysokości powyżej 3 m, prace administracyjno-biurowe.Praca na czas określony: 18 miesięcy.Oferta pracy tymczasowej.Godziny pracy 6:00 - 14:00 - 22:00 -...

Mechanik

Zapewnienie ciągłości pracy i sprawności maszyn, urządzeń mechanicznych, pojazdów i sprzętu poprzez: dozór i kontrolę nad pracą maszyn, urządzeń i sprzętu, bieżącą konserwację i serwis maszyn, urządzeń, pojazdów i sprzętu, okresowe przeglądy...