Przejdź do treści

Praca: Pomocnik operatora wózka widłowego

Bad Element Polska Sp. z o.o.

Rakowice Małe 17D

59-600 Lwówek Śląski

Pomocnik operatora wózka widłowego
Miejsce pracy: Lwówek Śląski
Zadania:
  • praca przy produkcji el. betonowych.
Obowiązki:
  • prace polegająca na rozładunku i załadunku elementów żelbetowych, transport towarów, rozładunek samochodów,
  • wspieranie swoimi działaniami działu produkcji,
  • utrzymanie porządku w wyznaczonej strefie,
  • inne prace związane z produkcją.
Wymagania:
  • sumienność i odpowiedzialność za wykonywanie powierzonych zadań i obowiązków,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • ścisłe przestrzeganie przepisów BHP.
Oferujemy:
  • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku z prężnie rozwijającym się zakładem produkcyjnym,
  • wsparcie przełożonych i dobrą atmosferę.