Przejdź do treści

Praca: Pomocnik Spawacza

LAXO Work - jesteśmy dynamicznie działającą firmą z polskim kapitałem(nr. 11721), specjalizujemy się w obsłudze sektora głównie przemysłowego. Oferujemy nowoczesne rozwiązania HR w obszarze outsourcingu, pracy tymczasowej i rekrutacji. Wysoki poziom obsługi i indywidualne podejście do potrzeb zmieniającego się rynku są gwarancją sukcesu! Nasz zespół to grupa ekspertów posiadających bogate doświadczenie w optymalizacji procesów HR-owych.
Pomocnik Spawacza
Miejsce pracy: okolice Wrocławia
Nr ref.: PT/LC/09/2018
Zakres obowiązków:
  • prace ślusarskie, związane z przygotowaniem elementów do spawania
  • spawanie metodą 111 prostych konstrukcji stalowych
Wymagania:
  • minimalne doświadczenie w spawaniu metodą 111 (w Polsce lub innych krajach);
  • umiejętność czytania rysunku technicznego i spawalniczego mile widziana;
  • dyspozycyjność i odpowiedzialność.
Oferujemy:
  • stawkę 15 zł netto/godz.;
  • BEZPŁATNE zakwaterowanie po stronie firmy, blisko miejsca pracy;
  • możliwość pracy w nadgodzinach;
  • stałe zatrudnienie w stabilnej na rynku firmie;
  • BEZPŁATNĄ odzież roboczą;
  • opiekę koordynatora.
W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: https://www.praca.pl/pomocnik-spawacza_2072437.html

Prosimy o dołączenie klauzul:

„Wyrażam zgodę na pozostawienie przekazanych dokumentów związanych z rekrutacją w bazie kandydatów przez LAXO Work Sp. z o. o Sp.k. co pozwoli wziąć mi udział w kolejnych procesach rekrutacyjnych” „Wyrażam zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym spółkom zależnym i powiązanym z LAXO Work Sp. z o. o Sp.k.  w rozumieniu przepisów Kodeksu spółek handlowych oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacyjnymi”

Administratorem Twoich danych osobowych pozyskanych w procesie rekrutacyjnym jest LAXO Work Sp. z o. o Sp.k.  z siedzibą w Poznaniu przy ul. Droga Dębińska 4a. Dane, które dobrowolnie nam przekazałeś możesz poprawić lub usunąć w dowolnym momencie. Przekazując nam swoje dokumenty rekrutacyjne wyrażasz zgodę byśmy przetwarzali Twoje dane w związku z prowadzoną rekrutacją.”