Praca: Pomocnik w dziale przygotowania druku i konstrukcji opakowań

Ogłoszenie numer: 3732579, z dnia 2020-10-07

KENT-PAK OPAKOWANIA SP. Z O.O.

Producent opakowań tekturowych, STAND i SRP, kaszerowanie, sztancowanie, drukowanie, klejenie - +48 74 817 12 75 biuro@kentpak.pl.

Pomocnik w dziale przygotowania druku i konstrukcji opakowań

Miejsce pracy: dolnośląskie / Bardo

Opis stanowiska

  • obsługa naświetlarki płyt offsetowych
  • obsługa wywoływarki płyt offsetowych
  • obsługa plotera tnącego
  • dbanie o sprawność obsługiwanych urządzeń

Wymagania

  • wykształcenie minimum średnie
  • zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • umiejętność współpracy w zespole
  • chęć zdobywania wiedzy i podnoszenia kwalifikacji
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów, energia w działaniu oraz wysoki poziom dbałości o szczegóły
  • dobra organizacja pracy własnej i umiejętność pracy pod presją czasu
  • odpowiedzialność i sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • obsługa pakietu Office
  • dobra organizacja pracy

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie, uzależnione od posiadanej wiedzy, umiejętności i doświadczenia zawodowego
  • przyjazną pracę w młodym zespole, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • ubezpieczenie w zakresie opieki medycznej refundowane w wysokości 75% przez pracodawcę