Przejdź do treści

Praca: Pracownik administracyjny

Powiatowy Urząd Pracy w Zgorzelcu
Pracownik administracyjny
Miejsce pracy: Zgorzelec
Numer: StPr/24/0185
OBOWIĄZKI:
pracownik administracyjny
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Zgorzelec

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zgorzelcu

Samodzielny referent / Samodzielna referentka ds. administracyjnych

Opis stanowiska: Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za obsługę administracyjną związaną z prowadzeniem postępowań w sprawie nadania i nostryfikacji stopni i tytułów naukowych oraz z rozliczeniem pensum pracowników Wydziału....

Specjalista / Specjalistka w Dziekanacie Wydziału Biotechnologii

Nazwa stanowiska: specjalista Wymiar etatu: pełny etat (umowa o pracę na czas określony w celu zastępowania nieobecnego pracownika) Liczba etatów: 1 Główne obowiązki Prowadzenie dokumentacji dot. studentów oraz procesu dydaktycznego. Bieżąca obsługa...

pracownik administracyjny Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Wymagania inne: