Przejdź do treści

Praca: Pracownik Biura Sprzedaży

Oferta nieaktualna

Ogłoszenie numer: 1970724, z dnia 2018-05-23

Firma ArcelorMittal WireSolution zajmująca się produkcją drutów i wyrobów z drutów, będąca częścią światowego lidera w produkcji stali ArcelorMittal, poszukuje osoby na stanowisko:

Pracownik Biura Sprzedaży

Miejsce pracy: dolnośląskie / Syców / Wrocław

Opis stanowiska

  • współpraca i obsługa naszego niemieckiego działu handlowego
  • budowanie trwałej relacji z Klientami niemieckimi
  • zapewnienie sprawnego przepływu informacji oraz dokumentacji
  • dbanie o dobry wizerunek firmy
  • przygotowanie ofert handlowych
  • obsługa zamówień i wprowadzanie ich do systemu komputerowego
  • telefoniczny kontakt z klientami niemieckimi
  • prowadzenie korespondencji mailowej

Wymagania

  • bardzo dobra znajomość j.niemieckiego w mowie i piśmie
  • wysokie umiejętności interpersonalne
  • punktualność i dobra organizacja pracy
  • doświadczenie w pracy z Klientem mile widziane
  • sprawna obsługa komputera i urządzeń biurowych
  • znajomość pakietu Office
  • odpowiedzialność za realizację założonych celów
  • dyspozycyjność od poniedziałku do piątku

Oferujemy

  • oferujemy interesującą, stabilną pracę w międzynarodowej firmie
  • umowę o pracę na czas nieokreślony po okresie próbnym
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • dobrą atmosferę pracy
  • rozwój i system szkoleń