Przejdź do treści

Praca: Pracownik biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Oławie
Pracownik biurowy
Miejsce pracy: Oława
Numer: StPr/24/0188
OBOWIĄZKI:
- prace zlecone przez głównego księgowego- archiwizacjia dokumentów,- obieg poczty przychodzacej i wychodzącej
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Oława

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Oławie

Obsługa klienta, odbieranie telefonów. Wycena i wysyłanie zamówień. Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Wykształcenie: pomaturalne/policealne Wykształcenie: średnie zawodowe Uprawnienia: Prawo...

Technik prac biurowych

Obsługa korespondencji, połączeń telefonicznych, interesantów, przygotowywanie pism, archiwizacja dokumentów. Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Uprawnienia: umiejętność obsługi komputera Wymagania inne:

Pracownik biurowy - recepcjonista

- obsługa centrali telefonicznej- obsługiwanie transportu osób i rzeczy- koordynowanie i wyznaczanie trasy przewozu osób i rzeczy Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe Wymagania inne: doświadczenie zawodowe minimum 1 rok