Przejdź do treści

Praca: Pracownik biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Lubaniu
Pracownik biurowy
Miejsce pracy: Świeradów-Zdrój
Numer: StPr/20/0660
OBOWIĄZKI:

Ścisła współpracy z oddziałami NFZ i ZUS. Redagowanie pism oraz obsługa poczty e-mail. Obsługa urządzeń biurowych: kserokopiarka, skaner, urządzenia wielofunkcyjne. Przygotowywanie zestawień i raportów w wykorzystaniem pakietu MS Office. Obsługa programu Gabinet.gov.pl w związku z COVOD-19. Obsługa programu Kuracjusz oraz programu SRU (wprowadzanie danych osobowych). Współpraca z kadrę medyczną w Spółce (dział medyczny i dział księgowości). Monitorowanie, rozliczanie i fakturowanie świadczeń medycznych z NFZ i ZUS. Przyuczenie do przygotowywania ofert konkursowych na świadczenia medyczne z NFZ i ZUS. Przygotowywanie zestawień, raportów, statystyk i innych spraw na zlecenie Zarządu.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak

Miejsce pracy:

Świeradów-Zdrój

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Lubaniu