Praca na Dolnym Śląsku

Praca: Pracownik biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Jeleniej Górze
Pracownik biurowy
Miejsce pracy: Jelenia Góra
Numer: StPr/21/0816
OBOWIĄZKI:

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: obsługa komputera

Miejsce pracy:

Jelenia Góra

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Jeleniej Górze

Pracownik Biurowo-Administracyjny

Podstawowe prace biurowe Obsługa urządzeń biurowych Dbałość o prawidłowy obieg dokumentów Dbałość prawidłowego przepływu informacji Prowadzenie korespondencji e-mailowej Umiejętności z obsługi, programów magazynowych, BDO Zarys programów...

wspomaganie spraw organizacyjno-administracyjnych firmy, dbanie o prawidłowy przepływ informacji i obieg dokumentów, raportowanie wyników, wsparcie w innych bieżących pracach biura, praca w Biskupicach Podgórnych (ok. 10 km od Wrocławia) umiejętność...

Pracownik Dziekanatu

bieżącą pracę biurową dziekanatu oraz obsługę studentów, obsługę programów bazodanowych studentów, stypendia i pomoc socjalną dla studentów, archiwizację dokumentów związanych z tokiem studiów. wykształcenie wyższe, bardzo dobre zdolności...