Przejdź do treści

Praca: Pracownik biurowy

Ogłoszenie numer: 2656453, z dnia 2019-09-23

Do firmy Rail Polska, operatora kolejowego prowadzącego terminal kontenerowy w Siechnicach poszukujemy pracownika biurowego.
Firma Rail Polska/Baltic Rail to międzynarodowy operator logistyczny zajmujący się przewozami koleją kontenerów morskich.
Do naszego biura na terminalu w Siechnicach poszukujemy osoby, która będzie odpowiedzialna za pomoc w organizacji pracy terminala kontenerowego.

Pracownik biurowy

Miejsce pracy: dolnośląskie / Siechnice

Nr Ref.: 668842302

Opis stanowiska

  • awizowanie przesyłek kontenerowych
  • przygotowywanie niezbędnej dokumentacji przewozowej
  • koordynowanie pracy terminala,
  • przygotowywanie zleceń przewozowych kierowcom,
  • aktualizowanie danych na temat przesyłek w systemie firmowym
  • informowanie klientów o ew. problemach, opóźnieniach

Wymagania

  • sumienność i skrupulatność
  • poczucie odpowiedzialności za powierzone zadania
  • umiejętność obsługi komputera
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

Oferujemy

  • stabilne warunki formalno-prawne
  • możliwość podnoszenia swoich kompetencji,
  • pracę w międzynarodowym środowisku,
  • dogodny wymiar czasu pracy

Wynagrodzenie

Od 3000 do 4000 PLN