Przejdź do treści

Praca: Pracownik Budowlany / Pracownik Gospodarczy

Ogłoszenie numer: 1949457, z dnia 04-04-2018

Firma z branży metalowej z 30-letnim doświadczeniem na rynku międzynarodowym oferująca swoim klientom wykonanie wszelkiego rodzaju prac z zakresu konstrukcji stalowych oraz kompleksową produkcję i obsługę w dziedzinie precyzyjnej obróbki metalu, w tym również obróbki wielkogabarytowej do 8000 mm, w związku z intensywnym rozwojem poszukuje kandydata na stanowisko:

Pracownik Budowlany / Pracownik Gospodarczy

Miejsce pracy: / Łagiewniki, powiat Dzierżoniów

Opis stanowiska

  • bieżące naprawy i remonty hal i budynków
  • prace budowlane i gospodarcze
  • prace konserwatorskie

Wymagania

  • wykształcenie min. zawodowe
  • doświadczenie i znajomość ogólnych prac remontowo – budowlanych
  • samodzielność i dobra organizacja pracy
  • umiejętność pracy w zespole
  • rzetelne wykonywanie obowiązków

Oferujemy

  • pracę w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pracę w systemie jednozmianowym
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • przyjazną atmosferę pracy
  • pakiet benefitów: dodatkowe ubezpieczenie pracownicze, prywatna opieka medyczna
  • dodatki motywacyjne
W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: https://www.praca.pl/pracownik-budowlany-pracownik-gospodarczy_1949457.html