Praca na Dolnym Śląsku

Praca: Pracownik budowlany

Powiatowy Urząd Pracy w Złotoryi
Pracownik budowlany
Miejsce pracy: Świerzawa
Numer: StPr/19/0056
OBOWIĄZKI:
Zgodnie z programem stażu.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Miejsce pracy:

Świerzawa

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 017,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Złotoryi

Zobacz podobne oferty

Pracownik ogólnobudowlany z językiem francuskim

Miejsce pracy: Rennes, Francja Obecnie dla naszego klienta poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY Z JĘZ. FRANCUSKIM. Do obowiązków zatrudnionych będą należały m. in. prace budowlane tj. wylewanie betonu, zbijania...

Poszukujemy osób z umiejętnościami ogólnobudowlanymi do pracy na terenie całego kraju. Brygadzistów, murarzy, zbrojarzy, cieśli, dekarzy lub całych ekip budowlanych. Mile widziani są również pracownicy bez większego doświadczenia w charakterze...

Tynkowanie, prace malarskie, montowanie okien, drzwi, obróbki tynkarskieWymagania konieczne:Wykształcenie: gimnazjalneWymagania inne:Mile widziane prawo jazdy kat "B"; mile widziane doświadczenie w branży budowlanej; mile widziane doświadczenie w montowaniu...