Przejdź do treści

Praca: Pracownik budowlany

Ogłoszenie numer: 2276415, z dnia 2019-02-11

  … powstała i funkcjonuje głównie w dwóch obszarach realizacji sektora budowlanego; generalnego wykonawcy całości lub części zlecenia przy pomocy naszej kadry kierowniczej oraz outsourcingu pracowników krajowych lub zagranicznych. Wyróżnia nas bogate doświadczenie w przemyśle budowlanym oraz wyjątkowa elastyczność w działaniu.

Pracownik budowlany

Miejsce pracy: dolnośląskie

Opis stanowiska

Poszukujemy osób z umiejętnościami ogólnobudowlanymi do pracy na terenie całego kraju. Brygadzistów, murarzy, zbrojarzy, cieśli, dekarzy lub całych ekip budowlanych. Mile widziani są również pracownicy bez większego doświadczenia w charakterze pomocników do przyuczenia.

  • Przygotowywanie, montaż i rozbiórka szalunków
  • Montaż zbrojeń
  • Prace murarskie przy stawianiu budynków od podstaw
  • Montaż więźby i pokryć dachowych

Wymagania

  • Doświadczenie i chęci do pracy
  • Mile widziana umiejętność czytania dokumentacji projektowej
  • Mile widziane prawo jazdy kat. B
  • Mile widziana obsługa maszyn budowlanych
  • Dyspozycyjność do podjęcia pracy w delegacji na terenie Polski lub zagranicą

Oferujemy

  • Umowę o pracę, terminowe wynagrodzenie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy
  • Bezpłatne zakwaterowanie oraz dojazdy do pracy
  • Dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne z szerokim zakresem ochrony
  • Uczestniczenie w różnorodnych projektach
  • Możliwość wyrabiania nadgodzin