Przejdź do treści

Praca: Pracownik budowlany

Oferta nieaktualna

Ogłoszenie numer: 2173575, z dnia 2018-11-27

HOGO GmbH – jesteśmy austriackim pośrednictwem pracy.
Nasza firma to ponad 10 lat doświadczenia i 1500 pracowników w Austrii oraz w Niemczech. Oferujemy prace w branży budowlanej, produkcyjnej, transportowej oraz metalurgicznej.
Zapewniamy austriacka umowę o prace, darmowe zakwaterowanie, 13 i 14 wypłatę (w budowlance opłacony BUAK).

Pracownik budowlany

Miejsce pracy: dolnośląskie

Opis stanowiska

Poszukujemy fachowców do pracy na budowach w Austrii!

Wymagania

  • doświadczenie w zawodzie
  • znajomość języka niemieckiego pozwalająca się porozumieć na budowie
  • auto, aby dojeżdżać do pracy

Oferujemy

  • austriacka umowę o prace
  • darmowe zakwaterowanie
  • atrakcyjne wynagrodzenie + diety dzienne

Wynagrodzenie

Od 2500 do 4000 PLN