Przejdź do treści

Praca: Pracownik do wykładania towaru

MS Services jest liderem w branży usług wsparcia sprzedaży (merchandising, outsourcing sił sprzedaży) oraz promocji i animacji sprzedaży dla liderów rynku (m.in. Procter&Gamble, Danone, Mars Polska, Pepsi Cola GB)

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Pracownik do wykładania towaru

Miejsce pracy: Wąsosz, Wiązów, Wołów, Wrocław, Ząbkowice Śląskie, Zgorzelec, Ziębice, Złotoryja, Żarów, Żmigród, Bolesławiec, Oleśnica, Siechnice, Świdnica, Bielany Wrocławskie (pow. wrocławski)

Zadania:
  • zatowarowanie półek produktami z zachowaniem standardów
  • dbanie o wygląd i czystość półek
  • raportowanie
Wymagania:
  • ważna książeczka sanepidu
  • silna motywacja i zaangażowanie
  • dyspozycyjność i terminowość
  • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
  • mile widziane osoby studiujące
Oferujemy:
  • pracę w niepełnym wymiarze godzin w zależności od przypisanego grafiku
  • pracę na hali hipermarketu
  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie
W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: https://www.praca.pl/pracownik-do-wykladania-towaru_1970990.html
Kliknięcie przycisku „APLIKUJ TERAZ” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Administratorem danych jest MS Services Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Bociana 22, w Krakowie 31-231. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy, abyś nie klikał tego przycisku. poprawiania."