Przejdź do treści

Praca: Pracownik do wykładania towaru

MS Services jest liderem w branży usług wsparcia sprzedaży (merchandising, outsourcing sił sprzedaży) oraz promocji i animacji sprzedaży dla liderów rynku.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Pracownik do wykładania towaru
Miejsce pracy: Bielawa, Bogatynia, Boguszów-Gorce, Brzeg Dolny, Bystrzyca Kłodzka, Chocianów, Chojnów, Dzierżoniów, Głogów, Góra, Gryfów Śląski, Jawor, Jaworzyna Śląska, Jelcz-Laskowice, Jelenia Góra, Kamienna Góra, Karpacz, Kłodzko, Kowary, Legnica, Lubań, Lubin
Oferujemy Ci
  • Minimum formalności
  • Wynagrodzenie na czas
  • E-szkolenia
  • Praca na aplikacji mobilnej
Twoje zadania
  • zatowarowanie półek produktami z zachowaniem standardów
  • dbanie o wygląd i czystość półek
  • raportowanie
Nasze oczekiwania
  • ważna książeczka sanepidu/oświadczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych
  • silna motywacja i zaangażowanie
  • dyspozycyjność i terminowość
  • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
  • mile widziane osoby studiujące
MS Services tworzą praktycy wsparcia sprzedaży (outsourcingu sił sprzedaży,merchandisingu, promocji i animacji sprzedaży), którzy pracują dla liderów rynku(m.in. Procter & Gamble, Kompania Piwowarska, Pepsi Cola GB, Maspex).